مقالات

درباره MDRT

وقتی صحبت از حرفه ای گری در کار می شود، به خصوص در صنعت بیمه، یاد MDRT می افتم. واقعا یکی از بهترین الگوهای حرفه ای گری در صنعت بیمه است که می تواند الهام بخش همه فعالان در صنعت بیمه به ویژه نمایندگان و بازاریابان و مشاوران بیمه باشد.

MDRT چیست؟

MDRT مخفف (Million Dollar Round Table)، برترین انجمن حرفه ای های خدمات مالی است که در سال 1927 تاسیس شده، یک انجمن جهانی مستقل، متشکل از بیش از 49.500 عضو از حرفه ای های برتر بیمه زندگی (عمر) و خدمات مالی دنیا، از بیش از 500 شرکت در 70 کشور است.

اعضای MDRT با:
• دانش حرفه ای استثنایی،
• رفتار اخلاقی سخت گیرانه و
• خدمات مشتری متمایز
شناخته می شوند. عضویت در MDRT بطور بین المللی به عنوان استانداردِ برتری در کسب و کار بیمه زندگی (عمر) و خدمات مالی شناخته شده است.

ماموریت MDRT

گروهی دارای جایگاهی شامخ، عضو-محورِ بین المللیِ متشکل از حرفه ای ها و مشاوران برجسته بیمه و خدمات مالی که به مشتریان شان با عملکرد مثال زدنی و بالاترین استانداردهایِ اخلاقی، دانش، خدمات و بهره وری، خدمت رسانی می کنند.

تاریخچه MDRT

در سال 1927، 32 نفر از برترین فروشندگان بیمه زندگی (عمر)، که هرکدام حداقل 1 میلیون دلارِ آمریکا بیمه فروخته بودند، به دنبال ایجاد یک انجمن اختصاصی برای ترویج نگرشِ حرفه ای با استانداردهای بالا برای فروش بیمه زندگی و خدمات بودند.

MDRT بر این باور تاسیس شده که پیشرفت نتیجه تبادل ایده ها است. این مفهوم مورد نظر آنها بود:
«برای دریافت کردن، باید بخشید».

از این ایده، MDRT شکل گرفت – یک انجمن بین المللیِ مستقل، متشکل از بهترین فروشندگان حرفه ای دنیا در صنعت خدمات مالی مبتنی بر بیمه زندگی.

به عنوان یک تاثیر مثبت در صنعت بیمه های زندگی، MDRT یک سنت غنیِ به اشتراک گذاری دانش، به نفع مشتریان، مشتریان احتمالی، فروشندگان و شرکت ها را توسعه داده است.

اولین گردهمایی MDRT در سال 1927 طی نشستِ انجمن ملی بیمه گران در هتل پیبادی، در شهر ممفیس – تنسی برگزار شد. پُل کلارک (Paul Clark) ریاست این گردهمایی را بر عهده داشت. گردهمایی از اعضایی تشکیل شده بود که حداقل به ارزش یک میلیون دلار بیمه زندگی فروخته بودند.

در سال 1936 اولین گروه مطالعاتی MDRT تشکیل شد.
در گردهمایی سالانه یِ 1962، مرحوم مورتیمر جی آدلر (Mortimer J. Adler) اعضا را به توجه و پرورش دادن ابعاد مختلف زندگی شان تشویق کرد. او توضیح داد که بخش حرفه ای (شغلی) زندگی ما امکان معاش را برای ما فراهم می کند، اما ابعاد دیگر، ما را قادر می کند زندگی بهتری را تجربه کنیم. این موضوع اساس فلسفه انسان کاملِ MDRT شد.

انسان های کامل متعهد می شوند در طول زندگی در همه ابعاد زندگی شان – خانواده، سلامتی، آموزش، شغل، خدمت، مالی و معنوی – به تعادل دست یابند و بطور پیوسته در پیِ توسعه پتانسیلِ انسان کامل باشند.

امروز، MDRT یک انجمن موفق متشکل از بیش از 40.000 عضو از 76 کشور است. عضویت در MDRT، بهترین ها و حرفه ای ترین ها در حرفه یِ خدمات مالی را به یکدیگر پیوند می دهد.

MDRT با سابقه غنی از خدمات و برتری، به عنوان انجمن برترِ حرفه ای های خدمات مالی شناخته شده است. اعضای آن متعهد به رعایت؛

• اصول اساسیِ دانشِ حرفه ای استثنایی،
• سلوک اخلاقی سخت گیرانه و
• ارائه بهترین خدمات به مشتری
هستند. در سطح بین المللی، عضویت در MDRT به عنوان استانداردِ برتری در بیمه زندگی و کسب و کار خدمات مالی شناخته شده است.

منبع: mdrt.org

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا