مصداقی از حرفه ای گری در کار

از زمانی که فایل های صوتی آموزشی حرفه ای گری در محیط کار متمم را گوش داده ام، به مصداق های حرفه ای گری در اطرافم بیشتر توجه می کنم و سعی می کنم خودم هم از این مصداق ها درس بگیرم و در محل کارم به آنها متعهد باشم.

دیروز صبح در هنگام لاگین کردن به پنل کاربری سایتم با پیام خطای 403 Forbidden مواجه شدم. و چون هیچ اطلاع دقیقی در موردش نداشتم، شوکه شدم که اینکه چگونه حلش کنم؟!

حس خیلی بدی بود. ):

سعی کردم با جستجو در گوگل راهی برای حل این مشکل پیدا کنم که راه به جایی نبردم و فکر کردم احتمالا مشکل از هاست باشد، به پشتیبانی هاست تیکت فرستادم و آنها پس بررسی به این نتیجه رسیدند که هاست مشکلی ندارد و مشکل از وردپرس هست و گفتند که با طراح سایتم تماس بگیرم.

بعد از تشکر از کارمند هاست که مسئول رسیدگی مشکل سایتم بود گفتم که طراح خودم هستم و متاسفانه در مورد پیغام خطای 403 دانشی ندارم. با اینکه ایشان وظیفه شان را در قبال مشتری شرکت بطور کامل انجام داده بودند، گفتند که اجازه بدید سایتتون رو چک کنم شاید بتونم مشکل رو رفع کنم و خوشبختانه ایشان این مشکل رو رفع کردند و بسیار خوشحال شدم از اینکه مشکل سایتم رفع شد و خوشحال تر از اینکه هنوز هستند کسانی که اصول حرفه ای گری را می دانند.

در این زمینه سواد اندکی دارم که بتوان نظری بدهم. با این حال به نظرم یکی از نشانه رشد فردی، مقصداق های حرفه ای گری هست. وگرنه کسی که صرفا به فکر انجام وظیفه است، اکثر اوقات رضایت کاملی در مشتری ایجاد نمی کند و خود او هم از کارش رضایت چندان زیادی نخواهد داشت.

4.3 (86.67%) 3 votes

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *