مزایای یادگیری وردپرس

یادگیری مهارت وردپرس

بدون شک یادگیری هر مهارتی دنیایی از فرصت ها را پیش روی ما قرار می دهد که خیلی از افراد در جامعه ما اکثر اوقات این فرصت ها را شانس می نامند.

فلانی خیلی شانس داشت، الان شده اوستا چند میلیون درآمد داره. تا چند وقت پیش شاگرد معمولی بود…

فلانی خیلی خوش شانس بود، الان سرپرست کارخونه شده…

فلانی خیلی خوش شانس بود، تا چند سال پیش کارگری می کرد الان براخودش کارگاه زده…

متاسفانه مردم در چنین مواردی فقط ویترین آن را می بینند و تصور می کنند چنان دستاوردی که می بینند، بطور اتفاقی نصیب آن فرد شده است.

داشتن مهارت وردپرس نیز از جمله مهارتهایی است که فرصت های بسیاری را برای ما فراهم می کند که می تواند در بلند مدت موفقیت چشم گیری نصیب ما کند.

چند مورد از مزایای یادگیری مهارت وردپرس:

1. با توجه به گسترش فضای وب و افزایش مدت زمان حضور آنلاین در این  فضا و دسترسی خیلی ارزان، فرصت خوبی برای آزمودن ایده ها و عملی کردن ایده هاست. هر کسی می تونه در زمینه کسب و کار خودش و یا هر ایده ای که در سر داره با هزینه خیلی اندکی سایت شخصی راه اندازی کنه و در مورد موضوع کارش و ایده اش شروع به کار کنه. (دوست متممی عزیزم آقای طهماسبی مطلبی کاملا کاربردی و ساده نوشته اند)

اگر کمی حوصله به خرج دهیم و در جستجوهایمان در گوگل کمی دقت کنیم به ساده ترین منابع آموزشی وردپرس دسترسی خواهیم داشت.

2. حضور رسمی در فضای وب، به شکل داشتن وب سایت شخصی و یا سایت تخصصی در زمینه کاری خود، می تواند احتمال پیدا کردن فرصت های شغلی را برایمان افزایش دهد. چون از یک طرف ایجاد و تقویت رزومه آنلاین هست و از طرف دیگر همین موضوع سبب می شود دیگر افرادی که در صنعت ما هستند، ما را بشناسند و حتی برخی مدیران در صورت نیاز داشتن به نیروی کار متخصص، استخدام و بکارگیری چنین فردی را ترجیح دهند.

3. یادگیری مهارت وردپرس جدای از همه باعث می شود در بلند مدت با یادگیری بیشتر این مهارت، به یک متخصص وردپرس تبدیل شویم که یک فرصت شغلی هست. البته باز اگر فردی بطور تخصصی تر مثلا در زمینه سئو هم مطالعه کند و این مهارت را یاد بگیرد، با زهم یک فرصت شغلی خواهد داشت. (سئو چیست به زبان کاملا کاربردی و ساده)

4. خیلی کلاس داره! (: جدای از شوخی، وقتی یک سایت شخصی رسمی و یا سایت تخصصی داشته باشیم، پرستیژ آدم رو افزایش میده. و اطرافیان حساب دیگه ای روی آدم باز می کنند.

 

لطفا به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاه ها

  1. عاقلی

    جناب طاعتی من هم با نظر شما موافقم در این زمانه که فضای وب به سرعت در حال گسترش هست، یادگیری وردپرس به عنوان یک مهارت می تواند در زمان استخدام به عنوان یک ویژگی مثبت در نظر گرفته شود.

    1. نویسنده
      پست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *