از مزایای داشتن سایت شخصی

مزایای داشتن سایت شخصی

از جمله مزایای داشتن سایت شخصی، یادگیری مهارت های جدیدی هست که می تواند مسیرها و فرصت های تازه ای را پیش روی شما قرار دهد.

برخی از این مزیت ها عبارتند از:
  • یادگیری مهارت های جدید:

یادگیری و تمرین نوشتن یا همان وبلاگ نویسی تاثیر خیلی مهمی می تواند در رشد فردی و موفقیت داشته باشد. پیشنهاد میکنم این مطلب را از محمد رضا شعبانعلی درباره وبلاگ نویسی را حتما مطالعه کنید. شخصا بارها آن را مطالعه کرده ام.

گزیده ای از نوشته ایشان در اهمیت نوشتن:

به قطع یقین، اگر به سال ۷۶ برگردم (ورودی کارشناسی) یا سال ۸۴ (ورودی ارشد) و به من بگویند که بین قبولی در دانشگاه و اجازه‌ی نوشتن در فضای مجازی باید یکی را انتخاب کنم، با چیزی که در این ده سال تجربه کردم، لحظه‌ای در رها کردن دانشگاه و شروع به وبلاگ نویسی، تردید نخواهم کرد.

(توضیح: ایشان در هر دو مقطع با رتبه 1 در دانشگاه صنعتی شریف پذیرفته شده اند.)

گاهی اوقات قدرت برخی جملات در اقناع و انتقال مفهوم و اهمیت از چندین ساعت توضیح و یا چندین صفحه نوشته بیشتر است. نقل قول بالا یکی از این جملات هست.

یادگیری کار کردن با سیستم های مدیریت محتوا (CMS) که پرکاربردترین آنها وردپرس هست. که با توجه به کاربرد آن در مدیریت محتوای سایت ها می تواند فرصت شغلی برای استخدام و یا انجام کار پروژه ای هم ایجاد کند. و مهمتر از همه با داشتن این مهارت می توانید به سادگی و با هزینه ریالی کمی ایده های خودتان را  در زمینه فعالیت در فضای آنلاین را پیاده سازی کنید.

  • افزایش دانش تخصصی در حوزه های مورد علاقه.
  • تعهد بیشتر نسبت به نوشتن در مقایسه با داشتن وبلاگ
  • یافتن دوستان جدید همفکر و تبادل نظر و ایده بدون محدودیت مکانی
  • و …

 

لطفا به این مطلب امتیاز دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *